Semtmt2 - FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Semtmt2 - FORUM

Semtmt2 Türkiyenin En İyi Ve En Sağlam Metin2 Private Oyun Platformu. Herkesi BeKLeriz..

Giriş yapKayıt OlAramaAnasayfaLatest imagesFacebooktaki Semtmt2 Grubumuza Gitmek İçin Tıklayın

xCasTieLx sana güvenmekle hatamı ettik :S

4 posters
YazarMesaj
sTronqMaN
Tarafsız
Tarafsız

xCasTieLx sana güvenmekle hatamı ettik :S Empty
MesajKonu: xCasTieLx sana güvenmekle hatamı ettik :S   xCasTieLx sana güvenmekle hatamı ettik :S Icon_minitimeSalı Eyl. 21, 2010 6:34 pm

oyunun yeni packını indirdim hesap bulunamadı diyor sitede eski çarlarla girebilirsiniz yazıyor çarlar gittimi yani ? Eğer gitmediyse tam olarak ne zaman girebilecez oyuna kesin bi tarih ver günde 20 kere deneyip durmayalım...
xCasTieLx
Arkadaşça
Arkadaşça
xCasTieLx

MesajKonu: Geri: xCasTieLx sana güvenmekle hatamı ettik :S   xCasTieLx sana güvenmekle hatamı ettik :S Icon_minitimeÇarş. Eyl. 22, 2010 10:42 am

sTronqMaN demiş ki:
oyunun yeni packını indirdim hesap bulunamadı diyor sitede eski çarlarla girebilirsiniz yazıyor çarlar gittimi yani ? Eğer gitmediyse tam olarak ne zaman girebilecez oyuna kesin bi tarih ver günde 20 kere deneyip durmayalım...

üzülerek söylüyorumki yeni anlaştığımız şirketle elimizdeki yedekler uyuşmadı. ve malesef 0'dan başlamanız gerekiyor. sitede kayıt linki var. anlayışınız için teşekkür ederim
http://semtmt2.tk
sTronqMaN
Tarafsız
Tarafsız

MesajKonu: Geri: xCasTieLx sana güvenmekle hatamı ettik :S   xCasTieLx sana güvenmekle hatamı ettik :S Icon_minitimeÇarş. Eyl. 22, 2010 2:27 pm

normalde tüm yöneticilere küfür etmem gerekiyordu ama semt mt2 gibi pvp görmedim anlayışlı olacam Smile
DanqerSura
Tarafsız
Tarafsız
DanqerSura

MesajKonu: Geri: xCasTieLx sana güvenmekle hatamı ettik :S   xCasTieLx sana güvenmekle hatamı ettik :S Icon_minitimeCuma Eyl. 24, 2010 2:47 pm

Semt2 mt2 den güzel görmedın mı Smile)Zaaa arastır bakalım ne pvpler var...
xCasTieLx
Arkadaşça
Arkadaşça
xCasTieLx

MesajKonu: Geri: xCasTieLx sana güvenmekle hatamı ettik :S   xCasTieLx sana güvenmekle hatamı ettik :S Icon_minitimeCuma Eyl. 24, 2010 5:02 pm

DanqerSura demiş ki:
Semt2 mt2 den güzel görmedın mı Smile)Zaaa arastır bakalım ne pvpler var...

buL bizimki qibi saran bi pvp ne istersen vereYm sana Wink
http://semtmt2.tk
DanqerSura
Tarafsız
Tarafsız
DanqerSura

MesajKonu: Geri: xCasTieLx sana güvenmekle hatamı ettik :S   xCasTieLx sana güvenmekle hatamı ettik :S Icon_minitimeCuma Eyl. 24, 2010 7:14 pm

Var gır LoveCraft mt2 ye yada kabusmt2 ye bak gor adamların 1 kere bıle carı sılınmısmı gır bak bana burdan konusma adam gıbı pwp yapmadınız yok dava acmıslar oburkulere hıc dava acmıolar ama turkıyede tek sıze dava acıldı ama ne bu bıde 2 kere carım sılındı zaaa bıdahada oynamam oynamayanlarada laga luga yapmayın tammı adam gıbı pwp kursaydınız ozaman sızde...
oguzhan3030
Tarafsız
Tarafsız

MesajKonu: aynen katılıyom kardeşime ben bu oyunu oynuypodum pvp olarak ilk bunu buldum keşke bulmasaydım yani ikidebir lag oluyodu öle dandik bir şey koymuşlar servere makinesi ezikti ikidebir lag lag lag bıkmıştık.Şimdi o zar zor yaptığım 99 levelinhakkınıkimvecek   xCasTieLx sana güvenmekle hatamı ettik :S Icon_minitimeÇarş. Mart 02, 2011 4:05 pm

DanqerSura demiş ki:
Var gır LoveCraft mt2 ye yada kabusmt2 ye bak gor adamların 1 kere bıle carı sılınmısmı gır bak bana burdan konusma adam gıbı pwp yapmadınız yok dava acmıslar oburkulere hıc dava acmıolar ama turkıyede tek sıze dava acıldı ama ne bu bıde 2 kere carım sılındı zaaa bıdahada oynamam oynamayanlarada laga luga yapmayın tammı adam gıbı pwp kursaydınız ozaman sızde...

xCasTieLx sana güvenmekle hatamı ettik :S
1 sayfadaki 1 sayfası