Semtmt2 - FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Semtmt2 - FORUM

Semtmt2 Türkiyenin En İyi Ve En Sağlam Metin2 Private Oyun Platformu. Herkesi BeKLeriz..

Giriş yapKayıt OlAramaAnasayfaLatest imagesFacebooktaki Semtmt2 Grubumuza Gitmek İçin Tıklayın

Semtmt2 başqaLarına bezemez LütFen içeri....

+2
Majestıc
MrPisLicK
6 posters
YazarMesaj
MrPisLicK
Tarafsız
Tarafsız

Semtmt2 başqaLarına bezemez LütFen içeri.... Empty
MesajKonu: Semtmt2 başqaLarına bezemez LütFen içeri....   Semtmt2 başqaLarına bezemez LütFen içeri.... Icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 10:29 pm

Arkadaşlar bni tanıyanınız tanır... bi ara biLdiqiniz gibi semt kapanmıştı... sonra tkrar açıLdı biz yine deneyeLim hem Laq Bug fLn sorun oLmıcakmış die düşündük başLadık.... sonra birden muharebe alirken ilk1 t yi verdm adam 1 t ye pazar kurcaktı o sırada oyun yine kapandı... dediler 3 gün sonra açıLcak tüm pvpler kapalı... bnde tabi bu 3 gün içinde pvp buluyim zaman geçsin dedim bi baktım tüm pvpler açık.... tek bir kapalı olan pvp bulamadım yani tüm pvpler açıLmadı... Tek bir zaman biLqiLendirmesi yok... BeLqi server kapandı qiTTi yada dedikLeri gibi dava... arkaşım zaten oynayan 3-5 oyuncunuz kaLmıştı onLara oyunu tkrar sevdirip arkadaşlarını çaırmaları için hiç yardımcı olmuyosunuz??? BaqaLm ne zaman açıLcak yada açıLcakmi... bunu kaç kişi bkLeyebiLecek... hadi KaLın saqLıcakLa işte semtmt2 başkalarına benzemez...
- Hiç bir GM sizi oyun içinde takmaz... İteminiz çaLıınır umrunda oLmaz... adamın teki 4 x açar umrunda oLmaz...
- Oyun kapanır BiLqiLendirme yapıLmaz...
- Buz zindanında Kalırsınız bagrınırsınız kurTuLmanız için tek çaba sarfediLmez...
- Şimdi foruma bunu yazdım bni banLıcaKLar çnkü forumda dahi özgür bir düşünceye sahip oLamıyorsunuz... Tek bir argo KeLime içermeyin bir yazı yazdım ama banLıyıp Bunu siLiceKLer önceden oLduqu qibi...
size diyeceklerim bu akdar Allah'a emanet oLn hayırLı bayramLar...
Majestıc
Tarafsız
Tarafsız
Majestıc

MesajKonu: Geri: Semtmt2 başqaLarına bezemez LütFen içeri....   Semtmt2 başqaLarına bezemez LütFen içeri.... Icon_minitimeC.tesi Eyl. 11, 2010 12:16 am

beğenmiyosan oynamassın
ben semtmt2 yi hiç bi pvp ye değişmem burdaki ortamı hiç bi pvp de bulamicana her türlü iddaya girerim
bu oyundaki özellikler hiç bi pvp de yok
dier pvp lerde boğa binekleri 5m ve sadece 10 dakikalık
burda ise süresiz ve istedğin zaman
adamlar sana +9 yapma özelliği veriyo işte bu SEMMT2 DİĞERLERİNE BENZEMEZ
git bşka pvp de +9 basman için 500 yang ödeyip büyülü metal alıp bascan
neyse beğenmiosan oynama başka pvp lere ışınlan hadi see you
xCasTieLx
Arkadaşça
Arkadaşça
xCasTieLx

MesajKonu: Geri: Semtmt2 başqaLarına bezemez LütFen içeri....   Semtmt2 başqaLarına bezemez LütFen içeri.... Icon_minitimeC.tesi Eyl. 11, 2010 1:14 pm

Majestıc demiş ki:
beğenmiyosan oynamassın
ben semtmt2 yi hiç bi pvp ye değişmem burdaki ortamı hiç bi pvp de bulamicana her türlü iddaya girerim
bu oyundaki özellikler hiç bi pvp de yok
dier pvp lerde boğa binekleri 5m ve sadece 10 dakikalık
burda ise süresiz ve istedğin zaman
adamlar sana +9 yapma özelliği veriyo işte bu SEMMT2 DİĞERLERİNE BENZEMEZ
git bşka pvp de +9 basman için 500 yang ödeyip büyülü metal alıp bascan
neyse beğenmiosan oynama başka pvp lere ışınlan hadi see you

ARkadaşa Katılıyorum. Beğenmiyrsan oynamiycaksın. VSunucudaki tüm pvpler kapalı demiştik sen yanlış anlamışsın. çalıştığımız vps şirketine dava açılmış o yüzden vps şirketindeki tüm pvpler ve biz kapalıyız dedik. Yalan Yok Orda. Bas Bas Bağrıyoruz oyunda buz zindanı packi olmayan zindana girmesin kimse kurtaramaz herkesin işi gücü var dedik. GM ler cevap vermiyor diyorsun gmlere 100 lerce kişi yazıyor birine cevap vereyim derken dieri çıkmış oluyor dostum. itemin çalındıysa senin suçun onu metin2 türkte bile bi çağresi yok
http://semtmt2.tk
berki96
SoyLu
SoyLu
berki96

MesajKonu: Geri: Semtmt2 başqaLarına bezemez LütFen içeri....   Semtmt2 başqaLarına bezemez LütFen içeri.... Icon_minitimeC.tesi Eyl. 11, 2010 8:20 pm

semt varya semti hiç bir pvpye değişmem oyunmu kapalı bekleriz arkadaş istersek 1 hafta istersek 1 ay ama diğer pvpler ya çok kolaaaay yada çok zor mesela zırhçıda kraliyet satan bile var adamlar pzr kurmuyo bazılarında itemli + basılıo
çok gıcıklar ama en iyisi semt ben eskidende semt oynuodum şimdide teşekkürler semtmt2 grubu Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised
DaRBeSuRa
Tarafsız
Tarafsız

MesajKonu: Geri: Semtmt2 başqaLarına bezemez LütFen içeri....   Semtmt2 başqaLarına bezemez LütFen içeri.... Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 1:07 am

arkadaş bi yerde haklı ama semtmt2 nin ortamı hiç bi pvp de bulunmuyor sana tavsiyem oynucaksan semtmt2 oyna Wink
berki96
SoyLu
SoyLu
berki96

MesajKonu: Geri: Semtmt2 başqaLarına bezemez LütFen içeri....   Semtmt2 başqaLarına bezemez LütFen içeri.... Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 4:49 pm

teşekkü ederim darbe sura
enginpusat
Arkadaşça
Arkadaşça
enginpusat

MesajKonu: Geri: Semtmt2 başqaLarına bezemez LütFen içeri....   Semtmt2 başqaLarına bezemez LütFen içeri.... Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 5:29 pm

bi açıLsa varya hiç kapanmamak üzere ama nerdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :/
enginpusat
Arkadaşça
Arkadaşça
enginpusat

MesajKonu: Geri: Semtmt2 başqaLarına bezemez LütFen içeri....   Semtmt2 başqaLarına bezemez LütFen içeri.... Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 5:37 pm

oF
berki96
SoyLu
SoyLu
berki96

MesajKonu: Geri: Semtmt2 başqaLarına bezemez LütFen içeri....   Semtmt2 başqaLarına bezemez LütFen içeri.... Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 5:45 pm

olm sabırlı ol laaaa
berki96
SoyLu
SoyLu
berki96

MesajKonu: Geri: Semtmt2 başqaLarına bezemez LütFen içeri....   Semtmt2 başqaLarına bezemez LütFen içeri.... Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 5:46 pm

Surprised
enginpusat
Arkadaşça
Arkadaşça
enginpusat

MesajKonu: Geri: Semtmt2 başqaLarına bezemez LütFen içeri....   Semtmt2 başqaLarına bezemez LütFen içeri.... Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 5:51 pm

ya ne sabırı yeter artk ya kaç gün oldu açılmadı
berki96
SoyLu
SoyLu
berki96

MesajKonu: Geri: Semtmt2 başqaLarına bezemez LütFen içeri....   Semtmt2 başqaLarına bezemez LütFen içeri.... Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 8:15 pm

açılıır güvenimiz sonsuuz
xCasTieLx
Arkadaşça
Arkadaşça
xCasTieLx

MesajKonu: Geri: Semtmt2 başqaLarına bezemez LütFen içeri....   Semtmt2 başqaLarına bezemez LütFen içeri.... Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 9:14 pm

berki96 demiş ki:
açılıır güvenimiz sonsuuz
Cumartesi Günü Açılıyor Smile Sabredenler Muradına Erdi Sabredemeyenler Sabırsızlıktan Geberdi clown
http://semtmt2.tk

Semtmt2 başqaLarına bezemez LütFen içeri....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lütfen Herkez Baksni
» 18 EYLÜLDE SERVER AÇILIYOR..!!! OKUMAYAN KALMASIN HERKES İÇERİ
» LÜTFEN BAKIN OYUN 4x ve KÜFÜR EDENLERLE KAYNIYO!!!